Співпраця зі стейкхолдерами!

Продовжуємо співпрацю з готельно-ресторанним бізнесом нашого туристичного Кам’янця-Подільського.

Студенти спеціальностей “Підприємництво, торгівля” і “Економіка підприємства” у рамках вивчення дисципліни “Підприємництво у сфері послуг” відвідали підприємство найбільшої мережі готельних комплексів Reikartz. Представники стейкхолдера взяли участь у обговоренні навчальних програм підготовки бакалаврів спеціальності “Підприємництво, торгівля”, “Облік та оподаткування”.

Успішна кар’єра наших випускників-дипломованих економістів у готельно-ресторанній сфері дає підстави очікувати, що й серед присутніх на екскурсії студентів є майбутні менеджери, адміністратори, маркетологи відомих готельних і ресторанних мереж.